dsc_3205-199x300

Koolitus “Jumestaja”

Jumestaja I aste

Tegevusluba: Täiskavanute koolitusasutuse tegevusluba 119_27032015-2.

Õpetajad: Vivian Leedjärv, Maria Rõuk

Maht: 106 tundi, millest 16 tundi on teooria, 60 tundi koolipraktika ja 30 tundi iseseisvat praktikat.
Kestvus: 2 kuud, 2 korda nädalas koolis ja 1 kord koolist väljaspool.

Hind ja tasumise kord:
Koolitus koos õppekomplektiga: 968 eur. (Koolitus 525 eur, õppekomplekt 443 eur). Järelmaks: 262.50 eur kuus. Makstes kogu summa esimese õppenädala jooksul kehtib allahindlus koolitushinnale 10%. Hind sisaldab käibemaksu.

Tasumine toimub arve alusel 5 päeva jooksul koolituse/õppekuu alustamisest.

Õppetasu ja õppekomplekti tasu tagastamine

Õppimise katkestamisel või ärajäämisel 14 päeva jooksul peale kursuse algust on võimalik õppetasu tagasi taotleda, välja arvatud tasu alustatud õppekuu eest. Järelmaksu puhul ei tagastata tasu alustatud õppekuu eest.

Õppekomplekti tagastamine: vastavalt Euroopaliidu eeskirjale, saab õppekomplekti tagastada või ära vahetada 14 päeva jooksul, kui komplekt on defektne või ei vasta kirjeldusele.

Hilisemaid pretensioone rahuldatakse erandkorras.

Õppekomplekti kuulub: jumestuskreemid (toonid, mis vastavad Eestis kõige levinumatele nahatoonidele ja mis on kergesti kombineeritavad), põse- ja lauvärvide palett (põhivärvid); lainer, silma- ja huulepliiatsid, ripsmetušš, kulmuvärv, fikseeriv tolmpuuder, näohooldusvahendid; huulevärvide valik. Tootja: kvaliteetne professionaalne kosmeetika. Koolituskeskus jätab enda ees õiguse tootjat muuta ja valida.

Õppekomplekti eesmärk: Jumestamise materjalide spetsiifika on selline, et nende valik on eriti suur, palju suurem, kui teistel iluteeninduse erialadel. Pidevalt toodetakse uusi tekstuure ja värve. Õppekomplekt sisaldab kõige levinumaid värve ja vahendeid, ning on koolituse algbaasiks. Koolimaterjalide valik on palju suurem ja sisaldab erilisi värvi- ja tekstuuridega tooteid. Õppekomplektiga teeb õpilane klassikalise meigi, kuid lisades koolis olemasolevaid materjale, muudab oma tööd ainulaadseks ja uurib uusimaid tekstuure. Kasutades õppekomplekti vahendeid, töötab õpilane algse materjaliga ja ise otsustab, mida ta sooviks lisada, mis on tema isiklik tööstiil. Õppekomplekt säästab õpilase aega, kuna õpilane ei kuluta aega toodete valimisele. Samuti saab ta kasutada koolitöövahendeid. Samuti uurib õpilane õppekomplekti näitel töömaterjalide kulu ja säilitamise viisi, õpib segama värve ja efektiivselt töötama minimaalse värvide valikuga. Peamiseks õppekomplekti eeliseks on see, et õppija kasutab seda iseseisvas praktikas.

525 eur koolituse hinda kulub: 1. Teooria ja praktika tunnid. 2. Profipintslite komplekt. 3. Teooria materjalid. 4. Lõputunnistust (pärast eksami sooritamist) või tõend kursuse läbimise kohta.

Grupis on 2-4 inimest, seega igaüks saab piisavalt õpetaja tähelepanu.

Õppetöö toimub modellide peal, seega õpilased ei pea oma aega kulutama üksteisele meigi tegemisega. Õpilane otsib modelli ise. Äärmisel juhul aitab kool õpilasele modelli leidmisega, teenuse tasu on 20 eurot. Õpperuum on varustatud fotonurgaga, kus õpilane saab oma töid pildistada.

Sihtrühm: iluteeninduse valdkonnas töötavad või tööd alustavad inimesed, kes soovivad omandada jumestuse tegemiseks vajalikke baasteadmisi ja -oskusi.
Õppe alustamise tingimused: tervisetõend, põhihariduse tunnistus, tutvustav vestlus.

Korduma kipuvad küsimused:

 1. Kuidas puuduvat tundi järgi teha? Kui puudumine oli põhjendatud, siis võib õpilane antud teema teise grupiga tasuta järgi teha, eelnevalt õpetajaga kokku leppides. Kui selline variant teile ei sobi, saate seda võtta eratunnina, tasudes 50 eurot.
 2. Millal on vajalikud modellid ja kuidas neid leida? Modellid on vajalikud igaks õppepäevaks, v.a. esimene õppepäev. Õpetaja selgitab teile, kuidas sotisaalvõrkudes modelle otsida, kui teil endal on vähe tuttavaid, kes saaks modelliks tulla. Modellideks sobivad erinevas vanuses ja erineva välimusega naised. Küll aga on mõndades tundides vajalikud erilised modellid: laps, mees, eakas naine jne. Esimesel tunnil saate tundide nimekrja, kus on kõik teemad ja vastavate modellide nimekiri. 

Õppekava: õppekavad


Koolitus “Iseenda jumestaja” 

Kas Sulle meeldib professioonaalne meik?

Kui tihti lased teha endale professionaalse meigi?
Kas tahaksid teha seda tihedamini?

Õpetame Sind tegema endale profimeiki. Video abil ei ole võimalik neid oskuseid omandada, seda on võimalik teha üksnes professionaalse jumestaja käe all.

Tule meie kursusele «Iseenda jumestaja»!

 • Kosmeetikakoti analüüs. Sinu näo roportsioonid. Värv. Nahatüüp.
 • Sobivad tooted ja nende pealekandmise eripära. Just Sinu eripära.
 • «Nude»: selfie, passifoto, igapäevane meik. Näeb välja loomulik, kuid Sina oled vastupandamatu!
 • Pidulik õhtumeik: lainerijooned, suitsusilmad, punased huuled, kunstripsmed, laiad kulmud, sädelused ja läikepuudrid.
 • õpitud meikide kavandid
 • Tahaksid seda kõike proovida, aga Sa kas ei oska või arvad, et Sulle need ei sobi. Usu, Sulle sobib kõik, kuid ainult professionaal teab Sinu tooni, Sinu näokuju, Sinu tekstuuri.

Kestvus: 2 õppepäeva. Soovil võib õppida 1 päev, mis sisaldab meigi sinu valikul.
Grupis (maksimum 3 inimest): – 108 eurot. Ühe õppepäeva hind: 55 eurot.
Individuaalse koolituse hind: 180 eurot. Ühe õppepäeva hind: 90 eurot.

Toimumiskoht: Gonsiori 12, SMK Ilukoolituskeskus.

Igaüks õpib omal kiirusel. On võimalik, et kõik ei jää kohe meelde. Aga sellest ei ole midagi, kuna antud koolitusel on lubatud tasuta pildistada ja filmida. Hjiljem kodus pilte vaadates tuleb kõik meelde! Soovi korral võib võtta lisatunde.

Registreerimine ja küsimused: 5641360, maria.rouk@smkool.ee.
õppekavad


Koolitus «Juuksur. Intensiivkursus»

Koolitus koosneb kahest osast: Juuksur I ja Juuksur II.

Tegevusluba: Täiskavanute koolitusasutuse tegevusluba 119_27032015-2.

Maht: 1600 tundi. 4 semestrit. (Juuksur I aste – auditoorne 520 tundi, iseseisev töö 280 tundi, 2 semestrit; Juuksur II aste – auditoorne 520 tundi, iseseisev töö 280 tundi, 2 semestrit).

Kestvus: 12 kuud. (Juuksur I – 6 kuud, Juuksur II – 6 kuud).

Antud professionaalne koolitus on korraldatud spetsiaalselt nendele, kellel ei ole võimalust õppida iga päev.

Õppekava on koostatud nii, et õpilane õpib päris klientidega (mitte harjutuspeadel), ning koolituse lõpuks on igal õpilasel tehtud tööd miinimum 121-le kliendile: see on ligikaugselt 100 lõikust, 100 soengut, 100 värvimist. Õpetaja on kogu aeg õpilase kõrval, õppimine toimub minigrupides (5-7 inimest grupis) ja koolituse lõpetamisel õpilane omandab juuksuri eriala kindlalt, valdab tehnikat, ega ei karda kliente. Väga tähtis on see, et kooli lõpetamisel on õpilasel oma minimaalne klientuur, mis on töö alustamise algbaasiks.

SMK MTÜ ja Trade House OÜ vahel on sõlmitud leping, mis võimaldab SMK õpilasele regulaarseid tootekoolitusi ja soodustusi profitoodetele õppe jooksul ning 2 kuud peale lõpetamist.

Abituriendile: kui sa soovid omandada juuksuri eriala, palun arvesta, et juuksuritöö on seotud klientide teenindamisega ning eeldab suhtlemisvalmidust, sõbralikkust, võimet tulla toime erinevate klientidega. Töö nõuab oskuslikku ja paindlikku tegutsemist, tolerantsust, korrektsust, täpsust, loovust, stressitaluvust ja pidevat enesetäiendamist. Oluline on käeline osavus,liigutuste täpsus, kiirus ja hea koordinatsioon. Kui see käib sinu kohta, siis see on sinu eriala! 

Koolitus koosneb kahest osast: Juuksur I ja Juuksur II. Peale esimese osa (Juuksur I) lõpetamist vilistlane võib alustada salongitööd, kui edukalt sooritas kõik eksamid ja tunneb ennast piisavalt kindlalt, et juuksurina töötada. Teise osa (Juuksur II) võib alustada kohe peale esimese osa lõpetamist, samuti see sobib juba töötavatele juuksuritele oma oskuste arendamiseks.

Eriala õpetajad: Jelena Selivjorstova, Jevgenia Mihhailova.

Maksumus:

Koolituse maksumus ilma õppekomplektita:

Juuksur intensiivkursus: 2490 eur. Hind sisaldab õppemaksu.

Järelmaksu tingimused: 216 eur x 12 kuud.

Juuksur I aste: 1470 eur. (Järelmaks 250 eur x 6.) 

Juuksur II aste: 1470 eur. (Järelmaks 250 eur x 6.) 

Makstes kogu summa koolituse alguseks kehtib soodushind 10%.

Koolis on olemas õppeinstrumendid, aga õppimise parima kvaliteedi tagamiseks on väga soovitav, et õpilasel oleksid omad isiklikud õppeinstrumendid, mis on valitud tema käte suuruse ja isiklikke eelistuste järgi. Õpetaja aitab valida õppekomplekti peale esimest õppekuut, kui on selgeks tehtud kõik võimalikud õpilase eripärad.

Õppekomplekt sisu ja maksumus: fileerimiskäärid, tavalised juuksuri käärid, kammide komplekt, penjuaar, vajadusel võib kool lisada lisakulumaterjalid. Kulud võivad varjeeruda kuni 168 eurini.

Õppekava: õppekavad


Koolitus edasijõudnutele «Juuksur II»

Tegevusluba: Täiskavanute koolitusasutuse tegevusluba 119_27032015-2.

Kestvus: 6 kuud.
Rühm: Juuksuri töö ja iluteenindus.
Alus: 4. taseme juuksuri kutsestandart
Eesmärk: Õppida juuksuri eriala ja olla valmis iseseisvaks tööks juuksurina.
Sihtrühm: juuksurid, kes on lõpetanud juuksuri baaskoolituse, kellel puudub või on minimaalne töökogemus; samuti suurema töökogemusega juuksurid, kes soovivad tõsta oma professionaalset taset ja saada põhjalikuma info eriala kohta.
Õppe alustamise tingimused: vajalikud dokumendid, vestlus, juuksuri kooli lõputunnistus või juuksuri oskuste demonstreerimine nais- ja meesmodelli peal.

Antud professionaalne koolitus on korraldatud spetsiaalselt nendele, kellel ei ole võimalust õppida iga päev.
Õppekava on koostatud nii, et õpilane õpib päris klientidega (mitte harjutuspeadel), ning koolituse lõpuks on igal õpilasel tehtud tööd miinimum 60-le kliendile: see on ligikaugselt 50 lõikust, 60 soengut, 40 värvimist. Õpetaja on kogu aeg õpilase kõrval, õppimine toimub minigrupides (5-7 inimest grupis) ja koolituse lõpetamisel õpilane omandab juuksuri eriala kindlalt, valdab tehnikat, ega ei karda kliente. Väga tähtis on see, et kooli lõpetamisel on õpilasel oma minimaalne klientuur, mis on töö alustamise algbaasiks.
SMK MTÜ ja Trade House OÜ vahel on sõlmitud leping, mis võimaldab SMK õpilasele regulaarseid tootekoolitusi ja soodustusi profitoodetele õppe jooksul ning 2 kuud peale lõpetamist.
Abituriendile: kui sa soovid omandada juuksuri eriala, palun arvesta, et juuksuritöö on seotud klientide teenindamisega ning eeldab suhtlemisvalmidust, sõbralikkust, võimet tulla toime erinevate klientidega. Töö nõuab oskuslikku ja paindlikku tegutsemist, tolerantsust, korrektsust, täpsust, loovust, stressitaluvust ja pidevat enesetäiendamist. Oluline on käeline osavus,liigutuste täpsus, kiirus ja hea koordinatsioon. Kui see käib sinu kohta, siis see on sinu eriala!

Eriala õpetajad: Jelena Selivjorstova, Jevgenia Mihhailova.
Maksumus:
Juuksur II aste: 1470 eur. (Järelmaks 250 eur x 6.)
Makstes kogu summa koolituse alguseks kehtib soodushind 10%.
Maht: 403 tundi. 2 semestrit. (auditoorne 403 tundi).

Õppekava: õppekavad


Juuste pikendused

3 tehnikat: Кeratiin (sooe meetod), Clip-in, Tape
Teooria, praktika, tunnistus

Soovil on võimalik osta stardikomplekti

Koolitaja: Jelena Selivjorstova
Maht: 8 tundi

Hind:
Koolitus: 195 еur
Stardikomplekt: 225 eur
Koolitus + stardikomplekt: 420 eur

Stardikomplekt sisaldab:
aparaat juuste pikenduse jaoks
protektorid
klambrid
juuste eemaldamise tangid
värvipalett juuste valimise jaoks
Õppekava: õppekavad


Koolitus «Barber» (Meeste juuksur)

Tegevusluba: Täiskavanute koolitusasutuse tegevusluba 119_27032015-2.

Õpilane õpib päris klientidega (mitte harjutuspeadel). Õpetaja on kogu aeg õpilase kõrval, õppimine toimub minigrupides (6-7 inimest grupis) ja koolituse lõpetamisel õpilane omandab meeste juuksuri eriala kindlalt, valdab tehnikat, ega ei karda kliente. Väga tähtis on see, et kooli lõpetamisel on õpilasel oma minimaalne klientuur, mis on töö alustamise algbaasiks.

Abituriendile: kui sa soovid omandada juuksuri eriala, palun arvesta, et juuksuritöö on seotud klientide teenindamisega ning eeldab suhtlemisvalmidust, sõbralikkust, võimet tulla toime erinevate klientidega. Töö nõuab oskuslikku ja paindlikku tegutsemist, tolerantsust, korrektsust, täpsust, loovust, stressitaluvust ja pidevat enesetäiendamist. Oluline on käeline osavus,liigutuste täpsus, kiirus ja hea koordinatsioon. Kui see käib sinu kohta, siis see on sinu eriala!

Eriala õpetaja: Jelena Selivjorstova

Maksumus:

Koolituse maksumus ilma õppekomplektita: 756 eur. Järelmaks: 278×3 kuud. Koos õppekomplektiga: 958 eur.

Makstes kogu summa koolituse esimese kuu jooksul kehtib soodushind koolitusele 5%.

Tasumine toimub arve alusel 5 päeva jooksul koolituse/õppekuu alustamisest.

Koolis on olemas õppeinstrumendid, aga õppimise parima kvaliteedi tagamiseks on väga soovitav, et õpilaseoleksid omad isiklikud õppeinstrumendid, mis on valitud tema käte suuruse ja isiklikke eelistuste järgiÕpetaja aitab valida õppekomplekti peale esimest õppekuut, kui on selgeks tehtud kõik võimalikud õpilase eripärad.

Õppekomplekt sisu ja maksumus: fileerimiskäärid, tavalised juuksuri käärid, kammide komplekt, penjuaar. Kulud võivad varjeeruda kuni 168 eurini.

Maht: 120 tundi.

Kestvus: 2 kuud. 2 õppepäeva nädalas. 1 õppepäev 5 tundi.

Õppekava: õppekavad


Koolitus  „Kulmudisaini tehnik“

Tegevusluba: Täiskavanute koolitusasutuse
tegevusluba 119_
27032015-2.

Eesmärk on anda oskusi vastavalt näojoontele disainida õiget kulmukaare kasutades erinevaid tehnikaid, värvida kulme kulmuvärviga ja hennaga.

Õpetaja: Vivian Leedjärv – jumestaja, kulmude modelleerimise ja värvimise tehnik, rahvusvahelise võistluse võitja Ultimate Lash&Brow International Championchip kategoorias «Eyebrow styling».

Maht: 2 päeva – 19 tundi. Kestvus: 2 päeva.

Hind: 300 eur.

Koolituse hinda kulub: 1. Teooria ja praktika tunnid. 2.Kõik kulumaterjalid koolituse jooksul. 3.Trükitud teooria materjal.

Tasumine toimub arve alusel koolituse esimeseks päevaks.

Õppekava: õppekavad

eyebrow-modelling_1

Ripsmete ja kulmude värvimine ja modelleerimine

Tegevusluba: Täiskavanute koolitusasutuse tegevusluba 119_27032015-2.

Maht: 3 ak. tundi
Õpetaja: Maria Rõuk

Koolitus sisaldab:

 • Teooriat
 • Teooria materjaali
 • Praktikat (töö modelli peal)
 • Koolituseks vajalikud vahendid ja materjalid

Hind: 54 eur

Õppekava: õppekavad

Koolitus  „Kulmude ja ripsmete rekonstruktsioon Velvet tehnoloogia järgi

Eesmärk: anda oskusi ja teadmisi ripsmete püsikoolutamisest ja erihooldusest ning kulmude püsikorrastamisest ja erihooldusest Velvet tehnoloogia järgi.

Õpetaja: Viktoria MorozovaVELVET FOR L&B ofitsiaalne meister-esindaja, Velvet lash&brow meister-koolitaja, kulmude ja ripsmete lamineerimise tehnik ja koolitaja.

Maht: 8 ak. tundi.

Hind: 216 eur.

Koolituse hinda kuulub: kõik koolituseks vajalikud materjalid.

Tasumine toimub arve alusel pangaülekannega või sularahas 7 päeva enne koolituse algust.

Õppetöö teostatakse modelli peal, ning õpilane leiab enada jaoks modelli ise. Nõuded modelli vastu: ei ole ripsmepikendust, 18+. (16+ vanema lirjaliku loaga).

On ka võimalik kooli poolt tellida modelli. Teenuse maksumus 20 eurot. Kui te soovite modelli kooli poolt, sellest tuleb teatada vähemalt 7 päeva enne koolituse algust.

Tunnistus: Koolituse edukal läbimisel väljastatakse VELVET FOR L&B meistri kvalifikatsiooni tunnistust ning SMK Ilukoolituskeskuse tunnistus.

Velvet tehnoloogia lamineerimisest erinevus:

1. Hooldavad bio-preparaadid

2. 3-4 nädala pärast ripsmed ei muutu nõrgemaks ega kõveraks

3. Kui koolutatud ripsmete kõrval hakkavad uued ripsmed välja kasvama, ekstreemaalset vahet sirgete ja koolutatud ripsmete vahel ei ole, kuna nad pehmelt punuvad oma vahel.

4. Ripsmed jäävad pehmed, kuna koostises puudub lamineeriv silikoon. Velvet rekonstrueerimises silikoon on asendatud siidiga.

5. Kõige tähtsaim eripära: Velvet protseduuris karvade sibulad aktiviseeritakse spetsiaalse vahendiga. Seejärel klient hakkab kodus kasutama aktiviseeritud follikulite peal spetsiaalse mittehormonaalse fibrilaarse kompleksi, mis stimuleerib aktiivset karva kasvu. Ampull vahendiga antakse kliendile kaasa.

 

 

Õppekava: õppekavad

 

tufli

Imidži konsultant

Tegevusluba: Haridus- ja teadusministeeriumi käskkiri nr. 119, väljastatud 27.03.2015.

Õppekava on ette nähtud nii kogenud ilu- ja moevaldkonna meistrite jaoks, kui ka
huvilistele, kelle eesmärk on leida oma isiklik stiil või luua uusi imidžeid.
Õpetajad: Jelena Selivjorstova, Maria Rõuk

Maht: 48 tundi, millest on 40 auditoorset tundi ja 8 tundi koolist väljaspool (töö kliendi garderoobiga ja kaubanduskeskustega).

Kestvus: 2 õppepäeva nädalas, kokku 10 päeva.

Koolituse maksumus: 408 eur. Makstes kogu summa koolituse alguses soodushind on 384 eur. Soovil võib soetada töökomplekt hinnaga 400 eur.
Koolitus+töökomplekt – maksumus: 888 eur. Makstes kogu summa koolituse alguseks on soodushind 864 eur.
Järelmaksu võimalused: koolitus ilma komplektita: 204 eur х 2 kuud, koolitus koos komplektiga: esimene kuu 600 eur, teine kuu 288 eur.

Hind sisaldab: 10 õppepäeva, instrumentide ja materjalide töökomplekti värvitüübi ja kehatüübi määramise jaoks ning instrumente värvide kombineerimise jaoks.

Programm täiendatakse demonstratsioonidega, videopresentastioonidega ja töömaterjalidega.


idimdzhuimidzh

Töökomplekt sisaldab:

Keeruline mitmekihiline värvirattas veatu mitmevärviliste kombinatsioonide loomiseks juustevärvis, meigis, riietuses ja aksessuaarides – 1 tk.
Iga värvitüübi palettid – 12 tk.
Kontrastsuse määramise taabel – 1 tk.
Värvitüübi määramise kangaste komplektid – 5 komplekti.
Illustreeritud detailsed tüübide kirjeldused – 24 tk.
Näo- ja kehatüübi määramise instrument – 1 tk.
Mõõdulint – 1 tk.

NB! Komplekti on võimalik soetada ka eraldi.
Pärast esimese osa läbimist, saate juba praktiseerida värvide, kehakuju korrigeerimise ja aksessuaaridega.


Õppekava: õppekavad


Depilatsiooni koolitused
Õpetaja: Maria Rõuk
1. Bikiini piirkond ja brasiilia depilatsioon, kaenlaaluste-, jalgade-, käte- ja näopiirkonna depilatsioon. 
Praktikaõppe toimub 2-3 modelliga.
Hind: 228 EUR
Maht: 8 tundi.
Õppekava: https://smkool.ee/uldinfo/
2. Bikiini piirkond ja brasiilia depilatsioon
Praktikaõppe toimub 1 modelliga.
Maht: 4 tundi.
Hind: 132 EUR
Õppekava: https://smkool.ee/uldinfo/
3. Kaenlaaluste-, jalgade-, käte- ja näopiirkonna depilatsioon.
Praktikaõppe toimub 1-2 modelliga.
Maht: 4 tundi.
Hind: 132 EUR
Õppekava: õppekavad