Kaasaaegsed kehamaalingu tendentsid glitteri- ja metallik-efekt värvidega

Meistri klass

Üks kõigi uudsematest tendentsidest  näo-ja kehamaalingus, mis on praegu maailmas väga populaarne – erinevate värvide glitterite ja metallik-efektiga kehavärvide kasutamine. Selliste materjalidega tehtud tööd on väga efektsed, ilmekad ja kaunid.

Samas, selliste tööde näiline lihtsus on petlik . Selleks, et teha kehamaalingut nt., pronks monumendi efektiga või saavutada ühtlast glitteri sädelust, peab teadma konkreetseid tehnikaid.

Kehamaalingu kunstnikud teavad, et tavaliselt on metall-efektiga värvid läbipaistvad, ega ei anna erksat kattuvust. Selleks, et vajaliku efekti saavutada, peab katsetama kümnekonna erineva tootja toodetega, et valida see, mis annab seda sama metalli läiget ja aru saada, kuidas antud värve kasutada.  Glitteritega on analoogiline situatsioon  – seda kanda peale ühtlase ja tihke kihina, ilma aukudeta ja ilma kehaliimita – on suur probleem. Кuidas teha sädelev töö? Кuidas kanda glittreid kehale? Кuidas fikseerida? Millised glitterid annavad vajaliku läike? Kas glittreid saab kasutada näol? Kas värvid glitteri lisandiga annavad vajaliku läike? Millised metallik-värvid on parimad?

Meistriklassil saate teada kõiki neid saladusi, katsetate juhtivate tootjate erinevaid kehamaalingu metallik-värve,  tutvute sädelevate glittrite kehamaalingu autorimeetodiga.

Koolitaja:

Svetlana Kozlova, professionaalne kehamaalingu kunstnik, rahvusvaheliste võistluste mitmekordne võitja ja laureaat, majanduse magister, eridistsipliinide sertifitseeritud meister. Õppis näo- ja kehamaalingut USA, Austraalia, Lõuna-Ameerika ja Venemaa juhtivate meistrite käe all. Saavutatud kogemuse põhjal olid loodud uued autori metoodikad, mis saidki antud meistriklassi aluseks.

Sihtrühm:

jumestajad, stilistid, juuksurid, küünetehnikud ja ripsmepikenduse tehnikud, võistlusteks valmistujad, gosplay esinejad, teatri grimeerijad, grimeerijad, kreatiivsed inimesed, kellele meeldib kaunistada nägu ja keha „fеstival glitter” stiilis ja muud.

Meistriklass sobib nii algajatele, kui ka edasi jõudnutele.

Programm:

– Presentatsioon: «Kaasaegsete glitter- ja metallik- kehavärvide ülevaade, värvide demonstratsioon, testimine ja katsetamine.

– Demo: Kehamaalingu maalimine metallik-värvide ja glitteritega,

– Praktika: Katsetamine, kehamaalingu elementide glitteriga ja metallik-värvidega maalimine.

Seminari kestvus:  3,5 tundi.

Kaasa tuleb võtta:

  1. Kehamaalingu pintslid (maalimise sünteetika pintlid sobivad samuti)
  2. 2 veetopsi

Organisaatori poolt materjalid (koolituse hinna sees):

  1. Kehamaalingu värvid
  2. Glitteri fikseerimise materjalid
  3. Kuivad ja niisked rätikud.
  4. Vatitikud.

Lisatasu eest võib kohapeal soetada:

– Keha- ja näomaalingupintslid (1 – 6  eur/tk),

– Keha- ja näomaalingu värvid

– Glitterid

– Värvilisi kontaktläätseid laias valikus.

Meisterklassi ajal on lubatud pildistamine.


Koht: Gonsiori 12, Tallinn. SMK Ilukoolituskeskus.

Aeg: 27 märts 10.00-13.30.

Hind: 80 eur – tavahind, aga kuna antud meistriklass on Eestis esimest korda, on hind vaid 60 eur, makstes enne 15 märtsi 50 eur!

Info ja kontakt: info@smkool.ee, maria@smkool.ee
5641360 Maria Rõuk
Выберите категорию курсов

Valige kursuste kategooria


Надежда Кружаева

Nadežda Kružajeva

Vivian Leedjärv

ВИВИАН ЛЕЕДЪЯРВ

ЕЛЕНА СЕЛИВЁРСТОВА

Jelena Selivjorstova

МАРИЯ РЫУК

Maria Rõuk